Lokalizacja

Poznaj bliżej

Domy Zakręt pod Warszawą

Zakręt to mała, urocza miejscowość, położona w gminie Wiązowna, wzdłuż drogi nr 17, w kierunku Lublina. W chwili obecnej trwa również budowa autostrady A2.

Domy Zakręt to ciekawie usytuowane nowe domy pod Warszawą. Miejsce do którego z przyjemnością uciekniesz od zgiełku, hałasu i tłumów i każdego dnia poczujesz się zwyczajnie dobrze. Obwodnica w ekspresowy sposób łączy Cię z warszawską aglomeracją. Do pracy, na zakupy, do teatru czy opery – zawsze masz zapewniony łatwy i szybki dojazd.

Zakręt jest na tyle blisko Warszawy, by gwarantować szybki i łatwy dojazd do pracy, znajomych czy na zakupy, ale jednocześnie na tyle daleko, by zapewnić komfortowe warunki mieszkalne. Dzięki dobrze zorganizowanej komunikacji publicznej, z Zakrętu do Warszawy można dojechać również autobusem. Przystanek zlokalizowany jest niedaleko osiedla, zaraz przy głównej ulicy.

Duża ilość terenów zielonych zapewnia idealną filtrację powietrza. To wymarzone warunki na poranną kawę na świeżym powietrzu, popołudniowe czytanie książki na hamaku czy sobotnie spotkanie z przyjaciółmi przy grillu.

 

Wybierz swój nowy w miejscowości Zakręt.

Przejdź do listy, sprawdź dostępność domów, pobierz karty lokali.